KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13846081
nr 1384 6081
Yngve Gamlin
(1926-1995), Sverige
Blandteknik, Paris. Signerad, daterad -45,34x23, yttermått inklusive ram: 44x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:08:35
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Yngve Gamlin
Läs mer om Yngve Gamlin